Hoogbegaafde leerlingen denken en leren anders en hebben een aangepast onderwijsaanbod nodig. Hoe speel jij als leerkracht in op de specifieke leerbehoeften van jouw hoogbegaafde leerlingen? Wat bied je ze aan en hoe zorg je ervoor dat ze daadwerkelijke leerervaringen opdoen?
Geef hoogbegaafde leerlingen de kans om uit te blinken!
De driedaagse cursus 'Hoogbegaafdheid in het po' wordt gegeven door Floor Raeijmaekers. Tijdens de cursus worden onder meer de volgende vragen beantwoord:
EXTRA: Iedere deelnemer ontvangt gratis een set kaarten met 50 inspirerende vragen voor een groeimindset!
Deze cursus is speciaal ontwikkeld voor:
uit het primair onderwijs.
Er is plek voor maximaal 16 deelnemers.
De cursus bestaat uit drie interactieve cursusdagen van 9.30 tot 16.00 uur in Utrecht. De cursusdagen zijn praktisch van aard, er is ruimte voor intervisie en je gaat aan de slag met materialen. Tussen cursusdagen krijg je opdrachten om op school mee te werken. De volgende bijeenkomst krijg je terugkoppeling van de docent en de medecursisten.
Data: donderdag 16 september, donderdag 7 oktober en donderdag 4 november 2021
Dag 1
Signaleren en onderwijsaanbod (deel 1)
Dag 2
Onderwijsaanbod (deel 2) en leermotivatie
Dag 3
Onderpresteren, beleid, intervisie en materialen
16 september, 7 oktober en 4 november
De kosten voor deze cursus bedragen € 1095,- voor drie dagen inclusief hand-outs, literatuur, een set kaarten met 50 vragen voor een positieve mindset, koffie/thee en lunch en exclusief BTW en onderstaande korting:
1 OP 5 GRATIS Schrijf je je gelijktijdig in met vijf personen uit één instelling en wordt de factuur naar één mailadres gestuurd, dan betaal je slechts voor vier personen. De vijfde persoon komt dus gratis.
La Vie Meeting Center
St. Jacobsstraat 61
3511 BP Utrecht
La Vie Meeting Center, Utrecht
La Vie ligt op een steenworp afstand van de beroemde Utrechtse grachten.
La Vie is prima bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je liever met de auto, dan kun je tegen betaling parkeren in Qpark la Vie.
Openbaar vervoer
vervolgens vanuit winkelcentrum "Hoog Catharijne" volgt u de borden "Vredenburg".
Regardz La Vie Utrecht bevindt zich tegenover het Vredenburg (plein) en naast de Bijenkorf op de hoek St.Jacobsstraat/Lange Viestraat.
Je kunt het meeting center bereiken via de ingang van het kantorencomplex "La Vie" aan de St. Jacobsstraat. Op de borden op de 4e etage zie je in welke zaal je moet zijn en daar kun je dan direct naartoe.
Parkeren
Postcode ten behoeve van je navigatiesysteem : 3511 BS
Parkeren kan in de Qpark parkeergarage La Vie, welke langs de verschillende aanrijdroutes wordt bewegwijzerd.
Op parkeerniveau 14 heeft u rechtstreekse doorgang naar La Vie.
Parkeergarage “La Vie” bevindt zich aan de St. Jacobstraat naast de Bijenkorf.
Je ontvangt na afloop een certificaat van deelname, dat je kunt downloaden via je Profielpagina.
Deze cursus is gevalideerd door Registerleraar voor 21 studiebelastingsuren, onder aanbodcode fw3RyUVNa4
Urenverdeling naar inhoud |
|
Vakinhoudelijk | 2 uur |
(Vak)didactisch | 8 uur |
Pedagogisch | 8 uur |
Brede professionele basis | 3 uur |
Lerarenportfolio.nl