Stel je vraag aan de congresontwikkelaar
Liesbeth BeeksVan jou als leidinggevende wordt verwacht het beste uit je medewerkers en jouw team te halen. Om dit te kunnen volbrengen, is het nodig om je stijl van leidinggeven af te stemmen op wat de verschillende medewerkers van jou vragen. Coachend leidinggeven is een uitstekend hulpmiddel. Hoe coach jij ongemotiveerde medewerkers? Hoe zorg je dat beslissingen door het hele team gedragen worden? En wat zijn handvatten in het omgaan met veranderingen binnen jouw team?
Verhoog het zelfsturend en probleemoplossend vermogen van jouw medewerkers met de juiste coachingstechnieken!
Miranda Vanbrabant, trainer en coach, verzorgt alle vier de cursusdagen die globaal verdeeld zijn in:
Er is veel ruimte voor eigen inbreng en intervisie. Er wordt van jou een actieve houding gevraagd tijdens de cursus.
Deze cursus is ontwikkeld voor leidinggevenden uit het primair, voortgezet en middelbaar (beroeps)onderwijs.
LET OP: Maximaal 16 deelnemers!
De cursus ‘Coachend leidinggeven’ bestaat uit vier interactieve contactdagen van 9.30 tot 16.00 uur in Utrecht. De cursus is speciaal ontwikkeld voor leidinggevenden in het onderwijs die hun coachingsvaardigheden willen verbeteren. Deze cursus wordt verzorgd door Miranda Vanbrabant. Tijdens de cursus krijg je opdrachten om op school aan te werken. De volgende bijeenkomst krijg je terugkoppeling van Miranda Vanbrabant en je medecursisten.
Datareeks: donderdag 2 april, woensdag 15 april, maandag 11 mei en dinsdag 9 juni 2020.
Hieronder vind je het programma met de leervragen in hoofdlijnen:
Dag 1
Ik als leider
Dag 2
Coachingstechnieken
Dag 3
Omgaan met diversiteit in het team en jouw rol
Dag 4
Het team in verandering en jouw rol
Donderdag 2 april 2020
De kosten voor deze cursus bedragen € 1295,- voor vier dagen inclusief hand-outs, literatuur, koffie/thee en lunch en exclusief BTW en onderstaande korting:
1 OP 5 GRATIS Schrijf je je gelijktijdig in met vijf personen uit één instelling en wordt de factuur naar één mailadres gestuurd, dan betaal je slechts voor vier personen. De vijfde persoon komt dus gratis.
La Vie Meeting Center
Lange Viestraat 351
3511 BK Utrecht
La Vie Meeting Center, Utrecht
La Vie ligt op een steenworp afstand van de beroemde Utrechtse grachten.
La Vie is prima bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je liever met de auto, dan kun je tegen betaling parkeren in Qpark la Vie.
Openbaar vervoer
vervolgens vanuit winkelcentrum "Hoog Catharijne" volgt u de borden "Vredenburg".
Regardz La Vie Utrecht bevindt zich tegenover het Vredenburg (plein) en naast de Bijenkorf op de hoek St.Jacobsstraat/Lange Viestraat.
Je kunt het meeting center bereiken via de ingangen van het kantorencomplex "La Vie".
Parkeren
Postcode ten behoeve van je navigatiesysteem : 3511 BS
Gasten van La Vie Meeting Center Utrecht kunnen gebruik maken van Parkeergarage La Vie, welke langs de verschillende aanrijdroutes wordt bewegwijzerd.
Op parkeerniveau 14 heeft u rechtstreekse doorgang naar het meeting center.
Parkeergarage “La Vie” bevindt zich aan de St. Jacobstraat naast de Bijenkorf
Je ontvangt na afloop een certificaat van deelname, dat je kunt downloaden via je Profielpagina.